O nas

Nasza firma istnieje na rynku od 1991 roku kiedy to jeszcze byliśmy jedyną firmą zajmującą się sprzedażą i serwisem sprzętu komputerowego w gminie Wieliczka.   Dziś zajmujemy się świadczeniem szerokiej gamy usług z zakresu obsługi informatycznej firm oraz klientów indywidualnych. Ponadto z równą pasją w dalszym ciągu zajmujemy się dostarczaniem sprzętu komputerowego i akcesoriów. Jednakowo od samego początku istnienia na rynku urządzeń fiskalnych zajmujemy się ich sprzedażą i serwisem. Prowadzimy również profesjonalny serwis laptopów oraz sprzętu komputerowego klasy PC.   Dzięki wypracowanym przez nas bezpośrednim kanałom dystrybucji sprzętu komputerowego i oprogramowania możemy oferować je naszym Klientom w cenach wyraźnie niższych niż robi to konkurencja i popularne sieci supermarketów.
Przy tym każdemu Klientowi poświęcamy znacznie więcej czasu i uwagi niż robią to sklepy sieciowe, w których jakość obsługi zostawia wiele do życzenia. Ponadto np. notebooki z naszej oferty skutecznie konkurują cenowo nawet z popularnymi polskimi portalami aukcyjnymi!
Nie do wiary!? – zapraszamy do nas!   Dzięki zgromadzonej wiedzy oraz zaawansowanemu zapleczu technicznemu - jako jedyna firma na rynku udzielamy aż 12 miesięcznej gwarancji na naprawy elektroniki laptopów („reballing” BGA, kompleksowe naprawy płyt głównych i kładów zasilania etc..).   Każdą usterkę sprzętu da się naprawić!   Na życzenie odbieramy sprzęt bezpośrednio u Klienta. Działamy na terenie następujących miejscowości (i ich okolic):Kraków, Wieliczka, Myślenice  Niepołomice, Dobczyce, Gdów, Bochnia

Czym się wyróżniamy?

 

 • Każdy klient jest dla nas najważniejszy
 • Kreatywnie myślimy o potrzebach klienta
 • Patrzymy i wybiegamy w przyszłość
 • Każdy klient jest dla nas najważniejszy

  Każdy klient jest dla nas najważniejszy

  Jako firma koncentrujemy się przede wszystkim na jak najlepszym rozpoznaniu potrzeby danego Klienta i następnie na jej sprawnym zaspokojeniu.
  Naszym zdaniem dobieranie sprzętu do potrzeb Klienta to sztuka, którą doskonalimy od ponad 20 lat!
  Dobrze dobrana oferta sprzętowa czy usługa często okazują się nie być tymi najdroższymi pozycjami z katalogu.

 • Kreatywnie myślimy o potrzebach klienta

  Kreatywnie myślimy o potrzebach klienta

  To my jako pierwsi wprowadziliśmy do oferty nieodpłatny sprzęt zastępczy (komputery PC, Laptopy) dla Klientów naszego serwisu komputerowego.
  Również jako jedyni oferujemy np. atrakcyjne pakiety ubezpieczeniowe zakupionego w naszej firmie sprzętu (w tym notebooków!) od upadku, kradzieży czy przypadkowego zniszczenia.

 • Patrzymy i wybiegamy w przyszłość

  Patrzymy i wybiegamy w przyszłość

  Jako pierwsi i jedyni oferujemy naszym Klientom np. usługę superwygodnego zdalnego backup-u danych z ich komputerów domowych i firmowych dzięki czemu ich dane są zawsze bezpieczne.
  Jako jedyni udzielamy naszym Klientom najdłuższych na rynku gwarancji na naprawy elektroniki laptopów, notebooków i netbooków (nawet 3 krotnie dłuższych niż udziela konkurencja)!!!
  Dzięki dobrze zorganizowanej pracy jako jedyni jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom reakcję na awarię w ciągu 2 godzin od momentu zgłoszenia przez nich problemu.
  Jako pierwsi na rynku rozpoczęliśmy wdrażanie certyfikowanych podpisów elektronicznych w firmach naszych Klientów dzięki czemu mogą oni sprawniej prowadzić swoją działalność.

Napisz do nas lub zadzwoń

Dane kontaktowe firmy

tel./fax 012 278 52 88
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adres

 • 32-020 Wieliczka
 • ul. Słowackiego 5

Czynne

 • pn - pt: 9 - 17
 • sb: 9 - 14