PORTABLE PC

Renomowana firma MODECOM wypuściła na rynek najnowszej generacji mini komputer wielkości modemu 3G. Od 27 listopada jest u nas w stałej sprzedaży.

Renomowana firma MODECOM wypuściła na rynek najnowszej generacji mini komputer. Pomimo rozmiarów porównywalnych do modemu 3G lub pendriv`a w niewielkich wymiarach konstrukcji MODECOM FreePC drzemie potężna moc czterordzeniowego procesora Intel® Quad-core Atom® Z3735F, posiada 2GB pamięci RAM, 32 GB pamięci flash oraz zintegrowany układ graficzny Intel® HD graphics. MODECOM FreePC ma zainstalowany system operacyjny Microsoft® Windows 10™. Dodatkowo na pokłazie jest pakiet pełny pakiet Microsoft Office® trial.

Zastosowanie tego komputera jest niczym nie ograniczone we wszystkich miejscach z ograniczoną przestrzenią oraz  w handlu, usługach oraz do wykorzystania w domu ponieważ działa z każdym urządzeniem, które ma łącze HDMI. Od 27 listopada jest u nas w stałej sprzedaży.

 

Dane kontaktowe firmy

tel./fax 012 278 52 88
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adres

  • 32-020 Wieliczka
  • ul. Słowackiego 5

Czynne

  • pn - pt: 9 - 17
  • sb: 9 - 14